спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4437 |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 300 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| мярка на резбата | 15 |
| височина | 58,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър на барабана | 180 |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2204230212
|
|
MERCEDES-BENZ 220423021264
|
|
MERCEDES-BENZ A2204230212
|
|
MERCEDES-BENZ A220423021264
|
|
A.B.S. 17113
77.73 €
-20%
62.18 €
|
|
AP 24963
|
|
APEC braking DSK2145
|
|
ATE 24012201921
|
|
ATE 24112201921
|
|
BENDIX 562102B
|
|
BENDIX 562102BC
|
|
BORG & BECK BBD4291
|
|
BOSCH 0986478473
|
|
BOSCH 986478473
|
|
Brake ENGINEERING DI956037
|
|
BREMBO 09973810
|
|
BREMBO 09973811
|
|
CAR 142393
|
|
CAR HPD393
|
|
DELPHI BG3726
70.21 €
-20%
56.17 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23177
50.37 €
-20%
40.29 €
|
|
FERODO DDF1457
147.21 €
-20%
117.77 €
|
|
FERODO DDF1457C
162.85 €
-20%
130.28 €
|
|
FERODO DDF1457C1
|
|
FIRST LINE FBD1295
|
|
FTE BS5210
|
|
FTE BS5210HB
|
|
GIRLING 6044372
|
|
HELLA 8DD355106901
|
|
HELLA 8DD355106911
|
|
JURID 562102J
122.93 €
-20%
98.34 €
|
|
JURID 562102JC
|
|
LEMFÖRDER 2722901
|
|
METZGER 24963
|
|
MEYLE 0155232046
|
|
MEYLE 0155232046PD
|
|
MGA D1662
|
|
MINTEX MDC1428
|
|
NATIONAL NBD1066
|
|
NK 203352
|
|
NK 313352
|
|
PAGID 50272
|
|
PAGID 50272PRO
|
|
PEX 140816
|
|
PILENGA V936
|
|
QH Benelux 57923
|
|
QUINTON HAZELL BDC5210
|
|
QUINTON HAZELL BSF5210
|
|
REMSA 6107210
|
|
SWAG 10923177
|
|
TEXTAR 92099500
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
TEXTAR 92099503
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
TEXTAR 92099505
|
|
TEXTAR 98200099501
|
|
TRISCAN 812023146
|
|
TRUSTING DF911
|
|
ZIMMERMANN 400360900
|
|
ZIMMERMANN 400360920
|
|
ZIMMERMANN 400360950
|
|
ZIMMERMANN 400360952
|
| Mercedes S-CLASS (W220) | 279 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 250 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 279 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 245 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 260 коня | дизел |
