спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4448 |
| мярка на резбата | 14,7 |
| височина | 65 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър | 280 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър на барабана | 161 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17602
|
|
AP 14870
|
|
APEC braking DSK2298
|
|
ATE 24011003141
|
|
ATE 24031003141
|
|
BENDIX 562259B
|
|
BENDIX 562259BC
|
|
BORG & BECK BBD4465
|
|
BOSCH 0986479217
|
|
Brake ENGINEERING DI956485
|
|
BREMBO 08978710
|
|
BREMBO 08978711
|
|
BREMBO 0897871X
|
|
CAR 1421072
|
|
CAR HPD1072
|
|
DELPHI BG3948
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26134
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO DDF1303
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FERODO DDF13031
|
|
FERODO DDF1303C1
|
|
FTE BS5434
|
|
FTE BS5434HB
|
|
GIRLING 6044484
|
|
HELLA 8DD355111251
|
|
HELLA 8DD355111261
|
|
JURID 562259J
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
JURID 562259JC
67.27 €
-20%
53.81 €
|
|
LEMFÖRDER 3082001
|
|
LPR B2003P
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351068050500
|
|
METELLI 230817
|
|
METELLI 230817C
|
|
METZGER 14870
|
|
METZGER 14870V
|
|
MEYLE 3155233063
|
|
MEYLE 3155233063PD
|
|
MGA D1582
|
|
MINTEX MDC1731
|
|
NATIONAL NBD1361
|
|
NK 201557
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
NK 311557
|
|
PAGID 54329
|
|
PAGID 54329PRO
|
|
PEX 140793
|
|
QH Benelux 58283
|
|
QUINTON HAZELL BDC5434
|
|
QUINTON HAZELL BSF5434
|
|
REMSA 6101300
|
|
SWAG 20926134
|
|
TEXTAR 92132900
|
|
TEXTAR 92132903
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TEXTAR 98200132901
|
|
TRISCAN 812011165
|
|
TRISCAN 812011165C
|
|
TRUSTING DF1094
|
|
VALEO 197339
|
|
ZIMMERMANN 150342500
|
|
ZIMMERMANN 150342520
|
|
BMW 34216764647
|
|
BMW 34216855001
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
