спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4551 |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 21,9 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| мярка на резбата | 15 |
| височина | 52,4 mm |
| диаметър | 315 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2204230312
|
|
MERCEDES-BENZ 220423031264
|
|
MERCEDES-BENZ A2204230312
|
|
MERCEDES-BENZ A220423031264
|
|
A.B.S. 17361
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
APEC braking DSK2099
|
|
ATE 24012202131
|
|
ATE 24112202131
|
|
BENDIX 562329B
|
|
BORG & BECK BBD5143
|
|
BOSCH 0986478966
|
|
Brake ENGINEERING DI956156
|
|
CAR 142276
|
|
CAR HPD276
|
|
DELPHI BG3727
75.34 €
-20%
60.28 €
|
|
FERODO DDF1906C
128.28 €
-20%
102.62 €
|
|
FERODO DDF1906C1
|
|
FIRST LINE FBD1732
|
|
FTE BS5344
|
|
GIRLING 6045514
|
|
HELLA 8DD355107961
|
|
JURID 562329J
|
|
LEMFÖRDER 3456501
|
|
MEYLE 0155232074
|
|
MEYLE 0155232074PD
|
|
MINTEX MDC1782
|
|
NATIONAL NBD1162
|
|
NK 203384
|
|
NK 313384
|
|
PAGID 50339
|
|
PILENGA V927
|
|
QH Benelux 58034
|
|
QUINTON HAZELL BDC5344
|
|
QUINTON HAZELL BSF5344
|
|
REMSA 696310
|
|
TEXTAR 92109000
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
TEXTAR 92109003
|
|
TEXTAR 92109005
|
|
TRISCAN 8120231043
|
|
TRUSTING DF944
|
|
ZIMMERMANN 400361700
|
|
ZIMMERMANN 400361750
|
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 367 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 360 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 367 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 360 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 444 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 444 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 500 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 500 коня | бензин |
