спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4719 |
| мярка на резбата | 15,3 |
| диаметър | 269 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 47,8 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202031
|
|
ATE 24112202031
|
|
BENDIX 562509BC
|
|
BOSCH 0986479366
|
|
Brake ENGINEERING DI956709
|
|
CAR 1421429
|
|
DELPHI BG4058
57.34 €
-20%
45.87 €
|
|
FERODO DDF2181
96.16 €
-20%
76.93 €
|
|
FERODO DDF2181C1
|
|
GIRLING 6047192
|
|
HELLA 8DD355115451
|
|
JURID 562509JC
|
|
METELLI 231407C
|
|
PAGID 54769PRO
|
|
PILENGA V239
|
|
QUINTON HAZELL BDC5692
|
|
TEXTAR 92176903
|
|
TEXTAR 92176905
|
|
AUDI 4Z7615601
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 136 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 136 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 130 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 155 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 130 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 130 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 155 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 130 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | дизел |
