спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4753S |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,9 mm |
| височина | 65,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| кръг на дупките | 130 mm |
| мярка на резбата | 17,75 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16292
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
APEC braking DSK2481
|
|
ATE 24012401381
|
|
BOSCH 0986479314
|
|
BREMBO 09893210
|
|
CIFAM 800341
|
|
DELPHI BG2847
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
FERODO DDF768C
|
|
FERODO DDF768C1
|
|
FIRST LINE FBD1896
|
|
GIRLING 6047535
|
|
GRAF DF29341
|
|
LPR F2181V
61.39 €
-20%
49.11 €
|
|
METELLI 230341
|
|
METZGER 24534E
|
|
MEYLE 2155210019
|
|
MINTEX MDC839
|
|
MINTEX MDC840
|
|
NK 201943
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
PAGID 50917
|
|
PILENGA V023
|
|
QUINTON HAZELL BDC4362
|
|
QUINTON HAZELL BSF4362
|
|
REMSA 6120410
|
|
REMSA 650410
|
|
ROADHOUSE 650410
|
|
sbs 1815201943
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
TEXTAR 92073900
79.95 €
-20%
63.96 €
|
|
TRISCAN 812010141
|
|
TRUSTING DF547
|
|
VALEO 197131
|
|
ZIMMERMANN 180301100
|
|
ZIMMERMANN 180301120
|
|
CITROEN 424936
|
|
FIAT 51728378
|
|
FIAT 51740247
|
|
PEUGEOT 424935
|
| Citroen JUMPER автобус | 101 коня | дизел |
| Citroen JUMPER автобус | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPER кутия | 101 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус | 120 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус | 146 коня | дизел |
