спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4785 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 58,2 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 15,3 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202421
|
|
ATE 24112202421
|
|
BENDIX 562706BC
|
|
BORG & BECK BBD4626
|
|
BOSCH 0986479466
|
|
BOSCH 0986AB6737
|
|
Brake ENGINEERING DI956658
|
|
BREMBO 09976810
|
|
BREMBO 09976811
|
|
BREMBO 9976810
|
|
BREMBO 9976811
|
|
CAR 1421430
|
|
CAR HPD1430
|
|
DELPHI BG4090
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 36233
57.7 €
-20%
46.16 €
|
|
FERODO DDF1849C
222.99 €
-20%
178.39 €
|
|
FERODO DDF1849C1
|
|
GIRLING 6047852
|
|
HELLA 8DD355113981
|
|
JURID 562706JC
|
|
METELLI 230941C
|
|
MEYLE 1155230004PD
|
|
PAGID 54606PRO
|
|
REMSA 6128110
|
|
SWAG 30936233
|
|
TEXTAR 92160603
|
|
TEXTAR 92160605
|
|
TRISCAN 8120291052
|
|
TRISCAN 8120291052C
|
|
VALEO 197338
|
|
ZIMMERMANN 100332920
|
|
ZIMMERMANN 100332950
|
|
AUDI 8J0615601A
|
| Audi TT (8J3) | 211 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 211 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 360 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 360 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 250 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 250 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 265 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 265 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 200 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 200 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 340 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 340 коня | бензин |
