спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4786 |
| минимална дебелина | 24 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър | 283 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| мярка на резбата | 13,1 |
| височина | 34,1 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012601201
|
|
ATE 24032601201
|
|
BOSCH 0986478979
|
|
BOSCH 0986479924
|
|
BOSCH 0986AB6896
|
|
BREMBO 0996191X
|
|
BREMBO 09961975
|
|
CAR 142477
|
|
CAR HPD477
|
|
DELPHI BG3622
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
DELPHI BG3622C
52.83 €
-20%
42.27 €
|
|
FTE BS5241
|
|
GIRLING 6047861
|
|
JURID 562129J
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
JURID 562129JC
81.99 €
-20%
65.59 €
|
|
MAPCO 15431
|
|
MEYLE 11155210018
|
|
MEYLE 11155210018PD
|
|
MGA D1394
|
|
NK 201927
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
SWAG 62921121
|
|
TRISCAN 812028112C
|
|
VALEO 186693
47.04 €
-20%
37.63 €
|
|
VALEO 297693
|
|
CITROEN 424918
|
