спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4804 |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 14,5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 275 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| височина | 46,5 mm |
| кръг на дупките | 55 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2517
|
|
ATE 24012202541
|
|
BENDIX 562452B
|
|
BENDIX 562452BC
|
|
BLUE PRINT ADT343217
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
BORG & BECK BBD4560
|
|
BOSCH 0986479431
|
|
BOSCH 0986AB5238
|
|
Brake ENGINEERING DF4084
|
|
BREMBO 09A53510
|
|
CAR 1421406
|
|
DELPHI BG4054
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
FERODO DDF1780
72.65 €
-20%
58.12 €
|
|
FERODO DDF1780C
|
|
FERODO DDF1780C1
|
|
FIRST LINE FBD1623
|
|
FTE BS7146
|
|
GIRLING 6048041
|
|
HELLA 8DD355113591
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302076
71.19 €
-20%
56.95 €
|
|
JURID 562452J
|
|
JURID 562452JC
|
|
MEYLE 30155210059
|
|
NK 2045108
|
|
NK 3145108
|
|
PAGID 54562
|
|
PILENGA V730
|
|
QH Benelux 58358
|
|
QUINTON HAZELL BDC5554
|
|
QUINTON HAZELL BSF5554
|
|
REMSA 6100610
|
|
sbs 18152045108
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TEXTAR 92156200
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
TRISCAN 8120131018
|
|
TRUSTING DF1068
42.53 €
-0%
42.53 €
|
|
VALEO 196017
|
|
VALEO 197182
|
|
ZIMMERMANN 590281520
|
|
TOYOTA 4351252130
|
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 75 коня | бензин/ електро |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 73 коня | бензин/ електро |
