спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4811 |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 14,7 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| височина | 30,5 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24010901551
|
|
BENDIX 562617BC
|
|
BLUE PRINT ADT343262
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
BLUE PRINT ADT343288
37.67 €
-20%
30.14 €
|
|
BORG & BECK BBD4666
|
|
BOSCH 0986479418
|
|
BOSCH 0986479420
|
|
BOSCH 0986479765
|
|
Brake ENGINEERING DI956784
|
|
BREMBO 08A53420
|
|
CAR 1421539
|
|
DELPHI BG4233
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
FERODO DDF1788
100.76 €
-20%
80.61 €
|
|
FERODO DDF17881
|
|
FIRST LINE FBD1750
|
|
GIRLING 6048114
|
|
HELLA 8DD355114301
|
|
HELLA 8DD355118981
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312015
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312073
32.86 €
-20%
26.29 €
|
|
JURID 562617JC
|
|
METELLI 230977C
|
|
MEYLE 30155230067
|
|
MEYLE 30155230067PD
|
|
NK 2045124
|
|
NK 3145124
|
|
PAGID 54641
|
|
PILENGA 5485
|
|
QUINTON HAZELL BDC5590
|
|
QUINTON HAZELL BSF5590
|
|
REMSA 6107400
|
|
TEXTAR 92164100
|
|
TEXTAR 92164103
|
|
TRISCAN 8120131002
|
|
TRUSTING DF1177
|
|
VALEO 197110
|
|
VALEO 297110
|
|
ZIMMERMANN 590281120
|
|
TOYOTA 4243102190
|
|
TOYOTA 4243112260
|
| Toyota COROLLA седан (_E12J_, _E12T_) | 97 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 124 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 97 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 101 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 132 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 147 коня | бензин |
| Toyota COROLLA седан (E15_) | 101 коня | бензин |
| Toyota COROLLA седан (E15_) | 132 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 99 коня | бензин/ електро |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 99 коня | бензин |
| Toyota COROLLA седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) | 132 коня | бензин |
| Toyota COROLLA седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) | 140 коня | бензин |
