спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4815 |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 12,8 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| височина | 63,7 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2336
|
|
ATE 24011002951
|
|
BENDIX 562282B
|
|
BENDIX 562282BC
|
|
BLUE PRINT ADH24352
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BORG & BECK BBD4350
|
|
BOSCH 0986479504
|
|
Brake ENGINEERING DI956111
|
|
BREMBO 08C29010
|
|
BREMBO 08C29011
|
|
CAR 1421299
|
|
DELPHI BG3677
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
FERODO DDF1488
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
FERODO DDF14881
|
|
FERODO DDF1488C
|
|
FIRST LINE FBD1366
|
|
GIRLING 6048154
|
|
HELLA 8DD355112011
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3314025
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
JURID 562282J
|
|
JURID 562282JC
|
|
MAPCO 15611
|
|
MEYLE 31155230045
|
|
MINTEX MDC1482
|
|
NK 202623
|
|
NK 312623
|
|
PAGID 54386
|
|
QH Benelux 58065
|
|
QH Benelux 58140
|
|
TEXTAR 92138600
|
|
TRISCAN 812040135
|
|
TRUSTING DF1103
|
|
VALEO 197015
|
|
HONDA 42510S1AE00
|
|
HONDA 42510S1AE10
|
|
HONDA 42510SL5950
|
|
HONDA 42510SL5J00
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 136 коня | бензин |
