спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4821S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 96 mm |
| височина | 68,7 mm |
| кръг на дупките | 160 mm |
| мярка на резбата | M10X1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2426
|
|
ATE 24011601162
|
|
BENDIX 562638BC
|
|
BORG & BECK BBD5932S
|
|
BOSCH 0986479389
|
|
BOSCH 0986479401
|
|
BOSCH 0986AB5696
|
|
BOSCH F026A09570
|
|
Brake ENGINEERING DI956961
|
|
BREMBO 08A73010
|
|
BREMBO 08A73020
|
|
CAR 1421427
|
|
DELPHI BG4008
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
FEBI BILSTEIN 40783
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
FERODO DDF1573
132.52 €
-20%
106.01 €
|
|
FERODO DDF15731
|
|
FTE BS7161
|
|
GIRLING 6048215
|
|
HELLA 8DD355113811
|
|
JURID 562638JC
|
|
MERITOR MBR6024
|
|
MEYLE 7155230013
|
|
MINTEX MDC1808
|
|
NK 202579
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
NK 312579
|
|
PAGID 54591
|
|
PAGID 54591PRO
|
|
PILENGA 5286
|
|
QUINTON HAZELL BDC5585
|
|
QUINTON HAZELL BSF5585
|
|
REMSA 6110700
|
|
TEXTAR 92159100
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
TRISCAN 812016149
|
|
TRUSTING DF1187
|
|
ZIMMERMANN 250135800
|
|
FORD 1371421
|
|
FORD 1387152
|
|
FORD 1451161
|
|
FORD 6C112A097AB
|
| Ford TRANSIT автобус | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 131 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 115 коня | дизел |
