спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4844 |
| височина | 69,2 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| мярка на резбата | 15,75 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| диаметър | 302 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър на барабана | 178 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30769058
|
|
ATE 24011201801
|
|
BORG & BECK BBD4785
|
|
BOSCH 0986479396
|
|
BREMBO 08A53610
|
|
BREMBO 08A53611
|
|
CAR 1421537
|
|
DELPHI BG4238
108.42 €
-20%
86.73 €
|
|
FERODO DDF1719
159.01 €
-20%
127.21 €
|
|
FERODO DDF17191
|
|
FIRST LINE FBD1879
|
|
fri.tech. DF1301
|
|
FTE BS7271
|
|
GIRLING 6048444
|
|
HELLA 8DD355114711
|
|
HELLA 8DD355119151
|
|
LPR V1010P
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
MEYLE 5155230005PD
|
|
MINTEX MDC2033
|
|
NK 204859
|
|
NK 314859
|
|
PAGID 54684
|
|
REMSA 6126500
|
|
TEXTAR 92168400
|
|
TEXTAR 92168403
|
|
TEXTAR 92168405
|
|
TRISCAN 812027139
|
|
TRISCAN 812027139C
|
|
ZIMMERMANN 610371320
|
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 316 коня | бензин |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 286 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 136 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 181 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 245 коня | бензин |
