спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4852S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 332 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29,9 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| височина | 62 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 16,5 |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17867
118.26 €
-20%
94.6 €
|
|
APEC braking DSK2599
|
|
ATE 24013002001
|
|
BENDIX 562691BC
|
|
BORG & BECK BBD4725
|
|
BOSCH 0986479624
|
|
Brake ENGINEERING DI956591S
|
|
BREMBO 09992311
|
|
CAR 1421490
|
|
CAR HPD1490
|
|
DELPHI BG9061
127.79 €
-20%
102.23 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32264
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
FERODO DDF1714
248.64 €
-20%
198.91 €
|
|
FERODO DDF1714C
292.96 €
-20%
234.37 €
|
|
FERODO DDF1714C1
|
|
FIRST LINE FBD1810
|
|
FTE BS7198HB
|
|
GIRLING 6048525
|
|
HELLA 8DD355117731
|
|
JURID 562691JC
71.78 €
-20%
57.43 €
|
|
LEMFÖRDER 3586101
|
|
METELLI 231300C
|
|
METZGER 25118V
|
|
MEYLE 3155210004PD
|
|
NK 201588
|
|
NK 311588
|
|
PAGID 54608PRO
|
|
PILENGA V715
|
|
REMSA 6130710
|
|
SWAG 20932264
|
|
TEXTAR 92160803
|
|
TEXTAR 92160805
|
|
TRISCAN 812011182
|
|
TRISCAN 812011182C
|
|
TRUSTING DF1337
88.64 €
-0%
88.64 €
|
|
VALEO 197177
|
|
ZIMMERMANN 150344720
|
|
ZIMMERMANN 150344752
|
|
BMW 34116771985
|
|
BMW 34116793245
|
|
BMW 34116868939
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 277 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
