спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4898 |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 10,7 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 24 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD USA 3902826
|
|
FORD USA 4883102
|
|
FORD USA 6M341027CA
|
|
FORD USA XM341027AA
|
|
ATE 24012402451
|
|
BLUE PRINT ADM54385
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
BORG & BECK BBD4648
|
|
BOSCH 0986479712
|
|
BOSCH 0986479S41
|
|
BOSCH 0986AB6168
|
|
BOSCH F026A01392
|
|
Brake ENGINEERING DI955858
|
|
BREMBO 09A86210
|
|
CAR 1421454
|
|
DELPHI BG3559
49.08 €
-20%
39.27 €
|
|
FERODO DDF1398
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FERODO DDF13981
|
|
FERODO DDF1414
|
|
FIRST LINE FBD1731
|
|
GIRLING 6048981
|
|
HELLA 8DD355111731
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303071
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303073
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
METELLI 231190
|
|
MEYLE 35155210033
|
|
MINTEX MDC1411
|
|
NK 203255
|
|
PAGID 54362
|
|
QUINTON HAZELL BDC5742
|
|
REMSA 695710
|
|
TEXTAR 92136200
|
|
TEXTAR 98200136201
|
|
TRISCAN 812050162
|
|
FORD 1454363
|
|
FORD 3902826
|
|
FORD 4883102
|
|
FORD 6M341027CA
|
|
FORD XM341027AA
|
|
MAZDA UH7133251
|
|
MAZDA UH8133251
|
|
MAZDA UR6633251
|
| Ford RANGER (ER, EQ) | 78 коня | дизел |
| Mazda B-SERIE (UN) | 78 коня | дизел |
| Ford RANGER (ER, EQ) | 84 коня | дизел |
| Ford RANGER (ES, ET) | 156 коня | дизел |
