спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4902S |
| цвят | черен |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 41,4 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| мярка на резбата | 15,3 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 335 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENTLEY 3D0615601C
|
|
A.B.S. 17499
|
|
ATE 24012202141
|
|
ATE 24112202141
|
|
BORG & BECK BBD5274
|
|
BOSCH 0986479591
|
|
Brake ENGINEERING DI956793
|
|
CAR 1421234
|
|
DELPHI BG4292
96.45 €
-20%
77.16 €
|
|
FEBI BILSTEIN 36239
55.58 €
-20%
44.47 €
|
|
FERODO DDF1935C
99.11 €
-20%
79.29 €
|
|
FERODO DDF1935C1
|
|
GIRLING 6049025
|
|
HELLA 8DD355115461
|
|
MINTEX MDC1924
|
|
PAGID 54770PRO
|
|
REMSA 6120610
|
|
ROULUNDS RUBBER WD00888
|
|
TEXTAR 92177003
|
|
TEXTAR 92177005
|
|
TRISCAN 8120291046
|
|
TRISCAN 8120291046C
|
|
AUDI 3D0615601
|
|
AUDI 4E0615601L
|
|
VW 3D06155601L
|
|
VW 3D0615601
|
|
VW 3D0615601C
|
|
VW 4E0615601L
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
