спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4912 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 46 mm |
| центриращ диаметър | 107 mm |
| кръг на дупките | 139,7 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16623
73.74 €
-20%
58.99 €
|
|
BENDIX 562906BC
|
|
BLUE PRINT ADK84311
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
BORG & BECK BBD4322
|
|
BOSCH 0986479U99
|
|
CAR 142957
|
|
DELPHI BG3587
93.06 €
-20%
74.44 €
|
|
FERODO DDF9791
|
|
FIRST LINE FBD1332
|
|
fri.tech. DF439
|
|
FTE BS4952
|
|
GIRLING 6049121
|
|
HELLA 8DD355112991
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308009
58.44 €
-20%
46.75 €
|
|
JAPANPARTS DI816
|
|
LPR S5002V
|
|
MINTEX MDC1301
|
|
NIPPARTS J3308013
|
|
NK 205215
|
|
NK 315215
|
|
NPS S330I11
|
|
PAGID 54490
|
|
QUINTON HAZELL BDC4952
|
|
ROULUNDS RUBBER WD00717
|
|
sbs 1815205215
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92149000
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
TEXTAR 98200149001
|
|
TRISCAN 812069122
|
|
SUZUKI 5521177E00
|
|
SUZUKI 5521177E01
|
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 136 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 71 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 132 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 132 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 68 коня | дизел |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 87 коня | дизел |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 68 коня | дизел |
