спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4913 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,5 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 60,3 mm |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,5 |
| диаметър на барабана | 168 |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17133
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
ATE 24011002811
|
|
BLUE PRINT ADC44388
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
BORG & BECK BBD4556
|
|
BOSCH 0986479512
|
|
Brake ENGINEERING DI956010
|
|
BREMBO 08831620
|
|
CAR 1421353
|
|
DELPHI BG3815
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
FERODO DDF1410
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FERODO DDF14101
|
|
FIRST LINE FBD1618
|
|
FTE BS5447
|
|
GIRLING 6049134
|
|
HELLA 8DD355112941
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315022
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
JAPANPARTS DP503
|
|
LPR M1020P
|
|
MEYLE 32155230009
|
|
MINTEX MDC1448
|
|
NIPPARTS J3315022
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
NK 203049
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NK 313049
|
|
PAGID 54486
|
|
PILENGA 5604
|
|
QUINTON HAZELL BDC5447
|
|
REMSA 6123000
|
|
sbs 1815203049
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
TEXTAR 92148600
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TRISCAN 812042141
|
|
TRUSTING DF1137
|
|
MITSUBISHI MR493489
|
| Mitsubishi PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 120 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 129 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 114 коня | бензин |
