спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4916S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 56 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 15,3 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214230412
|
|
MERCEDES-BENZ 2214231012
|
|
MERCEDES-BENZ 221423101207
|
|
MERCEDES-BENZ A2214230412
|
|
MERCEDES-BENZ A2214231012
|
|
MERCEDES-BENZ A221423101207
|
|
A.B.S. 17797
82.38 €
-20%
65.9 €
|
|
ATE 24012402121
|
|
BENDIX 562568BC
|
|
BORG & BECK BBD4677
|
|
BOSCH 0986479629
|
|
Brake ENGINEERING DI956670
|
|
BREMBO 09A81810
|
|
BREMBO 09A81811
|
|
CAR 1421372
|
|
DELPHI BG4144
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26405
51.78 €
-20%
41.42 €
|
|
FERODO DDF1771C
99.11 €
-20%
79.29 €
|
|
FERODO DDF1771C1
|
|
FIRST LINE FBD1761
|
|
FTE BS7231HB
|
|
GIRLING 6049165
|
|
HELLA 8DD355113991
|
|
JURID 562568JC
124.31 €
-20%
99.45 €
|
|
LEMFÖRDER 3097301
|
|
MEYLE 0155230003PD
|
|
NK 2033120
|
|
NK 3133120
|
|
PAGID 54607PRO
|
|
PILENGA V944
|
|
QUINTON HAZELL BDC5640
|
|
REMSA 6118710
|
|
ROADHOUSE 6118710
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01287
|
|
SWAG 10926405
|
|
TEXTAR 92160703
|
|
TEXTAR 92160705
|
|
TRISCAN 812023199
|
|
TRISCAN 812023199C
|
|
ZIMMERMANN 400366120
|
|
ZIMMERMANN 400366152
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 435 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 435 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 435 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 435 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 340 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 340 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 517 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 517 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 320 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W222, V222, X222) | 455 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 211 коня | дизел |
