спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4936 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 43,2 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| мярка на резбата | 14,3 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93188919
|
|
A.B.S. 17854
|
|
ATE 24012601461
|
|
BENDIX 562582BC
|
|
BLUE PRINT ADZ94335
49.41 €
-20%
39.53 €
|
|
BORG & BECK BBD4580
|
|
BOSCH 0986479262
|
|
Brake ENGINEERING DI956690
|
|
BREMBO 09A86114
|
|
CAR 1421341
|
|
DELPHI BG4149
55.45 €
-20%
44.36 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28179
39.82 €
-20%
31.85 €
|
|
FERODO DDF1644
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
FERODO DDF16441
|
|
FIRST LINE FBD1645
|
|
FTE BS7189
|
|
GIRLING 6049361
|
|
GRAF DF29877
|
|
HELLA 8DD355113611
|
|
JURID 562582JC
|
|
METZGER 230877
|
|
METZGER 230877C
|
|
MEYLE 6155216046
|
|
MINTEX MDC1821
|
|
NK 203660
|
|
NK 313660
|
|
PAGID 54564
|
|
PILENGA V382
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC5570
|
|
REMSA 6131810
|
|
sbs 1815203660
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
SWAG 40928179
|
|
TEXTAR 92156400
|
|
TRISCAN 812024164
|
|
TRUSTING DF1055
|
|
VALEO 197149
|
|
ZIMMERMANN 430261020
|
|
ZIMMERMANN 430261052
|
|
OPEL 5569026
|
|
OPEL 93188919
|
| Opel CORSA D | 125 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 120 коня | бензин |
