спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4938 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 42 mm |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| мярка на резбата | 14,9 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93184247
|
|
A.B.S. 17616
|
|
ATE 24011003391
|
|
BENDIX 562581BC
|
|
BORG & BECK BBD4772
|
|
BOSCH 0986479515
|
|
BOSCH 0986479C80
|
|
Brake ENGINEERING DI956347
|
|
CAR 1421548
|
|
DELPHI BG4300
56.38 €
-20%
45.11 €
|
|
FERODO DDF1877
61.86 €
-20%
49.49 €
|
|
FERODO DDF1877C
|
|
FERODO DDF1877C1
|
|
FIRST LINE FBD1862
|
|
fri.tech. DF1045
|
|
FTE BS7157
|
|
GIRLING 6049384
|
|
HELLA 8DD355114621
|
|
HELLA 8DD355119111
|
|
JURID 562581JC
|
|
LEMFÖRDER 3086801
|
|
LPR O1024P
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
MEYLE 6155230004
|
|
MEYLE 6155230004PD
|
|
MINTEX MDC2037
|
|
NK 203664
|
|
NK 313664
|
|
PAGID 54676
|
|
PILENGA 5776
|
|
QUINTON HAZELL BDC5750
|
|
REMSA 6131700
|
|
ROADHOUSE 6131700
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01499
|
|
sbs 1815203664
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
TEXTAR 92167600
|
|
TEXTAR 92167603
|
|
TEXTAR 98200167601
|
|
TRISCAN 812024123
|
|
TRISCAN 812024153
|
|
TRISCAN 812024153C
|
|
TRUSTING DF1045
29.88 €
-0%
29.88 €
|
|
ZIMMERMANN 430261920
|
|
OPEL 569122
|
|
OPEL 93184247
|
| Opel ZAFIRA B Van | 110 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B Van | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B Van | 125 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 200 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 150 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 150 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 100 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 120 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA H (L48) | 240 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 241 коня | бензин |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 240 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 110 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 125 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 120 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 137 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
