спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4954S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 354 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 74,8 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 16,7 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17733
83.71 €
-20%
66.97 €
|
|
ATE 24012002001
|
|
BLUE PRINT ADJ134315
79.73 €
-20%
63.79 €
|
|
BORG & BECK BBD5822S
|
|
BOSCH 0986479479
|
|
Brake ENGINEERING DI956439S
|
|
BREMBO 09937321
|
|
CAR 1421396
|
|
DELPHI BG4021
72.52 €
-20%
58.02 €
|
|
FERODO DDF1437
65.59 €
-20%
52.47 €
|
|
FERODO DDF14371
|
|
FIRST LINE FBD1809
|
|
FTE BS7301
|
|
GIRLING 6049545
|
|
HELLA 8DD355115291
|
|
HELLA 8DD355115301
|
|
MEYLE 53155230003PD
|
|
MGA D1656
|
|
MINTEX MDC1901
|
|
PAGID 54755
|
|
PAGID 54755PRO
|
|
PILENGA V440
|
|
TEXTAR 92175500
77.76 €
-20%
62.21 €
|
|
TEXTAR 92175503
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
TEXTAR 92175505
|
|
TEXTAR 98200175501
|
|
TEXTAR 98200175501PRO
|
|
TRISCAN 812017135
|
|
TRUSTING DF1427
|
|
ZIMMERMANN 450520620
|
|
LAND ROVER LR017804
|
|
LAND ROVER LR031844
|
|
LAND ROVER SDB500201
|
|
LAND ROVER SDB500202
|
|
LAND ROVER SDB500230
|
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 286 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 396 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 306 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 272 коня | дизел |
