спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4961 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,7 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 3 |
| височина | 38,2 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17789
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
ATE 24011003311
|
|
BENDIX 562155B
|
|
BENDIX 562155BC
|
|
BLUE PRINT ADU174308
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
BORG & BECK BBD4231
|
|
BORG & BECK BBD5397
|
|
BOSCH 0986479305
|
|
Brake ENGINEERING DI956757
|
|
BREMBO 08816310
|
|
BREMBO 08816320
|
|
BREMBO 08816321
|
|
CAR 1421525
|
|
CAR HPD1525
|
|
CIFAM 800943
|
|
FEBI BILSTEIN 22345
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO DDF11111
|
|
FERODO DDF1111C
35.65 €
-20%
28.52 €
|
|
FERODO DDF1111C1
|
|
fri.tech. DF660
|
|
FTE BS7224B
|
|
GIRLING 6049613
|
|
GRAF DF29943
|
|
HELLA 8DD355113551
|
|
HELLA 8DD355113561
|
|
JAPANPARTS DIM00
|
|
JURID 562155J
59.55 €
-20%
47.64 €
|
|
JURID 562155JC
65.39 €
-20%
52.31 €
|
|
METELLI 230943
|
|
METZGER 661700
|
|
MEYLE 0155210007
|
|
MEYLE 0155210007PD
|
|
MGA D1339
|
|
MINTEX MDC2156
|
|
NK 2033128
|
|
NK 3133128
|
|
PAGID 54555
|
|
PAGID 54555PRO
|
|
REMSA 661700
|
|
ROADHOUSE 661700
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01635
|
|
SWAG 99922345
|
|
TEXTAR 92155500
|
|
TEXTAR 92155503
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
TEXTAR 92155505
|
|
TEXTAR 98200155501
|
|
TRISCAN 812023198
|
|
ZIMMERMANN 405410220
|
|
SMART 4514210112
|
|
SMART Q0004341V004000000
|
| Smart FORTWO купе (451) | 27 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 27 коня | |
| Smart CITY-COUPE (450) | 55 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 55 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 41 коня | дизел |
| Smart CITY-COUPE (450) | 61 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 61 коня | бензин |
| Smart CROSSBLADE (450) | 71 коня | бензин |
| Smart CITY-COUPE (450) | 61 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (450) | 50 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (450) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (450) | 41 коня | дизел |
| Smart FORTWO Cabrio (450) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (450) | 75 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (450) | 41 коня | дизел |
| Smart FORTWO купе (451) | 84 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 71 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 45 коня | дизел |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 71 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 84 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 45 коня | дизел |
| Smart FORTWO купе (451) | 98 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 98 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 54 коня | дизел |
| Smart FORTWO купе (451) | 54 коня | дизел |
| Smart FORTWO купе (451) | 102 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 102 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 41 коня | |
| Smart FORTWO купе (451) | 75 коня | |
| Smart FORTWO купе (451) | 82 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 82 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 41 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 75 коня | |
| Smart FORTWO купе (451) | 48 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 48 коня |
