спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6007 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| диаметър | 281 mm |
| мярка на резбата | 10,6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 27 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 42,7 mm |
| центриращ диаметър | 87 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012701001
|
|
BLUE PRINT ADG04367
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
BORG & BECK BBD4367
|
|
BOSCH 0986479U06
|
|
BOSCH 0986AB6093
|
|
Brake ENGINEERING DI956199
|
|
BREMBO 09955710
|
|
BREMBO 09955711
|
|
CAR 1421153
|
|
CAR HPD1153
|
|
FERODO DDF12691
|
|
FIRST LINE FBD1384
|
|
GIRLING 6060071
|
|
HELLA 8DD355111761
|
|
HELLA 8DD355118681
|
|
METELLI 230954C
|
|
MINTEX MDC1767
|
|
NK 203417
|
|
NK 313417
|
|
PAGID 54365
|
|
QUINTON HAZELL BDC5480
|
|
REMSA 666910
|
|
sbs 1815203417
52.29 €
-0%
52.29 €
|
|
TEXTAR 92136500
79.06 €
-20%
63.25 €
|
|
TEXTAR 92136503
|
|
TRISCAN 812043118
|
|
TRUSTING DF155
|
|
HYUNDAI 51712H1000
|
| Hyundai TERRACAN (HP) | 101 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 150 коня | дизел |
