спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6008S |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 43 mm |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 303 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012802241
|
|
BORG & BECK BBD4618
|
|
BOSCH 0986479694
|
|
BOSCH 0986BB4364
|
|
Brake ENGINEERING DI956366
|
|
BREMBO 09B35910
|
|
CAR 1421154
|
|
CAR HPD1154
|
|
DELPHI BG4133
122.71 €
-20%
98.17 €
|
|
FERODO DDF1902
91.45 €
-20%
73.16 €
|
|
FERODO DDF19021
|
|
FIRST LINE FBD1691
|
|
GIRLING 6060085
|
|
HELLA 8DD355115721
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300509
101.85 €
-20%
81.48 €
|
|
JAPANPARTS DIH22
|
|
MINTEX MDC1959
|
|
NK 203439
|
|
NK 313439
|
|
PAGID 54800PRO
|
|
REMSA 6136610
|
|
sbs 1815203439
63.27 €
-0%
63.27 €
|
|
TEXTAR 92180003
|
|
TRISCAN 812043132
|
|
TRUSTING DF1019
|
|
VALEO 197271
|
|
HYUNDAI 51712H1030
|
| Hyundai TERRACAN (HP) | 101 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 163 коня | дизел |
| Hyundai TERRACAN (HP) | 194 коня | бензин |
