спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6016 |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 44,2 mm |
| центриращ диаметър | 64,5 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 14,7 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17907
76.4 €
-20%
61.12 €
|
|
ATE 24012202441
|
|
BORG & BECK BBD5317
|
|
BOSCH 0986479438
|
|
Brake ENGINEERING DI956698
|
|
BREMBO 09A04730
|
|
BREMBO 09A04731
|
|
BREMBO 09A04740
|
|
BREMBO 09A04741
|
|
CAR 1421338
|
|
CAR HPD1338
|
|
FERODO DDF17111
|
|
GIRLING 6060161
|
|
HELLA 8DD355115881
|
|
JURID 562444J
112.41 €
-20%
89.93 €
|
|
METZGER 25116V
|
|
MEYLE 3155213087PD
|
|
NK 204035
|
|
NK 204040
|
|
NK 314040
|
|
PAGID 54836
|
|
PAGID 54836PRO
|
|
PILENGA V103
|
|
sbs 1815204035
42.45 €
-0%
42.45 €
|
|
TEXTAR 92183603
|
|
TRISCAN 812011185
|
|
TRISCAN 812011185C
|
|
TRUSTING DF1370
56.4 €
-0%
56.4 €
|
|
ZIMMERMANN 150344552
|
|
ZIMMERMANN 150345220
|
|
ZIMMERMANN 150345252
|
|
BMW 34116768933
|
|
MINI 34116768933
|
| Mini MINI (R50, R53) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 88 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 218 коня | бензин |
