спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6024 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 303 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 71,6 mm |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
| диаметър на барабана | 190 |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 20968395
|
|
VAUXHALL 96625873
|
|
A.B.S. 17764
72.42 €
-20%
57.93 €
|
|
ATE 24012002091
|
|
BENDIX 562670BC
|
|
BLUE PRINT ADG043127
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
BORG & BECK BBD4611
|
|
BOSCH 0986479268
|
|
BOSCH 0986AB5893
|
|
Brake ENGINEERING DI956643
|
|
BREMBO 09A62910
|
|
CAR 1421344
|
|
DELPHI BG4069
79.95 €
-20%
63.96 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31430
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
FERODO DDF1660
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
FERODO DDF16601
|
|
FIRST LINE FBD1684
|
|
FTE BS7148
|
|
GIRLING 6060242
|
|
HELLA 8DD355114411
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310909
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310910
|
|
JURID 562670JC
|
|
LPR O1025V
|
|
METELLI 230893C
|
|
METZGER 6118210
|
|
MEYLE 6155236048
|
|
MINTEX MDC2020
|
|
NK 203665
|
|
NK 313665
|
|
PAGID 54655
|
|
PILENGA V768
|
|
REMSA 6118210
|
|
RUVILLE BRR133710
|
|
sbs 1815203665
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
SWAG 89931430
|
|
TEXTAR 92165500
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
TEXTAR 98200165501
|
|
TRISCAN 8120101016
|
|
TRUSTING DF1320
|
|
VALEO 197191
|
|
ZIMMERMANN 430261320
|
|
ZIMMERMANN 430261352
|
|
CHEVROLET 20968395
|
|
CHEVROLET 96625873
|
|
OPEL 20968395
|
|
OPEL 4801857
|
|
OPEL 4804637
|
|
OPEL 96625873
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
