спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6028S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 350 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 65,6 mm |
| центриращ диаметър | 72,6 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| мярка на резбата | 16,7 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17906
|
|
BORG & BECK BBD6051S
|
|
Brake ENGINEERING DI956933S
|
|
GIRLING 6060285
|
|
HELLA 8DD355117811
|
|
MEYLE 44155230007PD
|
|
NK 209326
|
|
NK 319326
|
|
PAGID 55355PRO
|
|
TEXTAR 92235503
|
|
TRISCAN 8120101066
|
|
CHRYSLER 4779438AA
|
|
CHRYSLER 4779438AB
|
| Chrysler 300 C (LX) | 177 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 177 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 193 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 249 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 218 коня | дизел |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 193 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 249 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 218 коня | дизел |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 249 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 431 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 431 коня | бензин |
