спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6041S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 49,6 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 15,3 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17859
|
|
ATE 24013001871
|
|
ATE 24013002191
|
|
BENDIX 562508BC
|
|
BORG & BECK BBD4624
|
|
BOSCH 0986479464
|
|
BOSCH 0986AB6736
|
|
Brake ENGINEERING DI956659S
|
|
BREMBO 09977111
|
|
CAR 1421433
|
|
CAR HPD1433
|
|
DELPHI BG9054
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
FERODO DDF1847C
155.89 €
-20%
124.71 €
|
|
FERODO DDF1847C1
|
|
FIRST LINE FBD1700
|
|
fri.tech. DF1275
|
|
GIRLING 6060415
|
|
HELLA 8DD355119681
|
|
JURID 562508JC
|
|
METELLI 231134C
|
|
METELLI 231331C
|
|
MEYLE 1155210003
|
|
MEYLE 1155210003PD
|
|
NK 2047162
|
|
NK 3147162
|
|
QUINTON HAZELL BDC5707
|
|
REMSA 6121310
|
|
ROADHOUSE 6121310
|
|
TEXTAR 92160503
|
|
TEXTAR 92160505
|
|
TRISCAN 8120291036
|
|
TRISCAN 8120291036C
|
|
ZIMMERMANN 100332720
|
|
ZIMMERMANN 100332752
|
|
AUDI 8J0615301
|
|
AUDI 8J0615301G
|
|
VW 8J0615301
|
|
VW 8J0615301G
|
| Audi TT (8J3) | 200 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 250 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 200 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 250 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 272 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 272 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 160 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 170 коня | дизел |
| Audi TT Roadster (8J9) | 160 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 170 коня | дизел |
| Audi TT (8J3) | 265 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 265 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 200 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 200 коня | бензин |
