спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6045BS |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 75 mm |
| центриращ диаметър | 52 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17447
|
|
ATE 24010801172
|
|
BENDIX 051429B
|
|
BENDIX 562610B
|
|
BOSCH 0986478557
|
|
BOSCH 0986479760
|
|
Brake ENGINEERING DI956936S
|
|
BREMBO 08583437
|
|
BREMBO 8583437
|
|
CAR 142599
|
|
CAR HPD599
|
|
FERODO DDF1984
243.91 €
-20%
195.13 €
|
|
FERODO DDF19841
|
|
GIRLING 6060456
|
|
HELLA 8DD355117311
|
|
JURID 562610J
|
|
METZGER 14934Y
|
|
METZGER 6110724
|
|
PAGID 55317
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01711
|
|
RUVILLE 5594BD
|
|
SNR KF155105U
|
|
TEXTAR 92231700
|
|
TRISCAN 812025148
|
|
VALEO 186768
|
|
VALEO 197118
|
|
VALEO 197309
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
RENAULT 7701207611
|
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 58 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 169 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 98 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 65 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 80 коня | дизел |
