спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6051 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 292 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 62 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
| диаметър на барабана | 172 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
NISSAN (DONGFENG) 432063TS0A
|
|
NISSAN (DONGFENG) 43206JE20A
|
|
NISSAN (DONGFENG) 43206JE20AC166
|
|
A.B.S. 17890
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
ATE 24010901571
|
|
BENDIX 562576BC
|
|
BOSCH 0986479362
|
|
BOSCH 0986479C60
|
|
BOSCH 0986479S71
|
|
BREMBO 08A71510
|
|
BREMBO 08A71511
|
|
CAR 1421321
|
|
CIFAM 800903
|
|
DELPHI BG4108
94.88 €
-20%
75.91 €
|
|
FERODO DDF1590
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FERODO DDF15901
|
|
FIRST LINE FBD1754
|
|
FTE BS7173
|
|
GIRLING 6060514
|
|
GRAF DF29903
|
|
HELLA 8DD355114611
|
|
HELLA 8DD355119101
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3311050
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
JAPANPARTS DP120
|
|
JURID 562576JC
|
|
LPR N2017P
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
METELLI 230903
|
|
METELLI 230903C
|
|
METZGER 230903C
|
|
MEYLE 36155230033
|
|
MEYLE 36155230033PD
|
|
MGA D1763
|
|
MINTEX MDC1906
|
|
NIPPARTS J3311047
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
NK 202273
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
PAGID 54675
|
|
PILENGA 5397
|
|
QUINTON HAZELL BDC5607
|
|
REMSA 6153000
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01566
|
|
sbs 1815202273
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
TEXTAR 92167500
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
TEXTAR 92167503
|
|
TEXTAR 98200167501
|
|
TRISCAN 812014170
|
|
TRUSTING DF1499
|
|
VALEO 197106
|
|
VALEO 297106
|
|
ZIMMERMANN 200251920
|
|
NISSAN 43206JD00A
|
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 117 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 114 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 106 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 103 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 117 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 110 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 115 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 110 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 218 коня | бензин |
| Nissan NV200 кутия | 109 коня | |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 190 коня | бензин |
