спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6060S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 321 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 52,5 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 15,3 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17239
109.62 €
-20%
87.7 €
|
|
ATE 24013001741
|
|
BORG & BECK BBD4733
|
|
Brake ENGINEERING DI956927S
|
|
CAR 1421286
|
|
FERODO DDF1705
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
FERODO DDF17051
|
|
FERODO DDF1705C1
|
|
FERODO DDF1983C
119.39 €
-20%
95.51 €
|
|
FERODO DDF1983C1
|
|
fri.tech. DF1290
|
|
GIRLING 6060605
|
|
HELLA 8DD355113501
|
|
MEYLE 1155211075
|
|
MEYLE 1155211075PD
|
|
NK 2047107
|
|
NK 2047140
|
|
NK 3147140
|
|
NK 3447107
|
|
PAGID 54547PRO
|
|
PILENGA V237
|
|
REMSA 673010
|
|
ROADHOUSE 673010
|
|
ROULUNDS RUBBER WD02120
|
|
sbs 18152047107
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
sbs 18153447107
|
|
TEXTAR 92154703
111.46 €
-20%
89.17 €
|
|
TEXTAR 92154705
|
|
TEXTAR 92154710
|
|
TRISCAN 8120291023
|
|
TRISCAN 8120291023C
|
|
ZIMMERMANN 100332420
|
|
ZIMMERMANN 100332450
|
|
AUDI 4B3615301
|
|
VW 4B3615301
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
