спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6115 |
| повърхност | боядисан |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 289 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 45 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17917
71.75 €
-20%
57.4 €
|
|
BENDIX 562860BC
|
|
BLUE PRINT ADM54398
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
BORG & BECK BBD4693
|
|
BOSCH 0986479474
|
|
BREMBO 09B04210
|
|
BREMBO 09B04211
|
|
CAR 1421306
|
|
CAR HPD1306
|
|
DELPHI BG4141
65.85 €
-20%
52.68 €
|
|
fri.tech. DF1285
|
|
GIRLING 6061151
|
|
HELLA 8DD355115311
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303005
56.58 €
-20%
45.26 €
|
|
KAWE 6121510
|
|
METZGER 6121510
|
|
MINTEX MDC1904
|
|
NATIONAL NBD1485
|
|
NPS M330A47
|
|
PAGID 54756PRO
|
|
PILENGA V528
|
|
REMSA 6121510
|
|
ROADHOUSE 6121510
|
|
TEXTAR 92175603
|
|
TRISCAN 812050149
|
|
WOKING D6121510
|
|
ZIMMERMANN 370308200
|
|
MAZDA N12Y3325XA
|
| Mazda MX-5 III (NC) | 160 коня | бензин |
| Mazda MX-5 III (NC) | 126 коня | бензин |
