спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6189S |
| вид на спирачния диск | надупчен/ вътр. вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 320 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 46,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17626
124.9 €
-20%
99.92 €
|
|
ACDelco AC2674D
|
|
AP 25219
|
|
AP 25219V
|
|
APEC braking DSK2971
|
|
ATE 24013001851
|
|
BENDIX 562750BC
|
|
BORG & BECK BBD5791S
|
|
BOSCH 0986479258
|
|
BRECO BS8829
|
|
BRECO BV8829
|
|
BREMBO 09A81310
|
|
BREMBO 09A81311
|
|
CAR 1421224
|
|
CIFAM 800918C
|
|
DELPHI BG4086
93.67 €
-20%
74.93 €
|
|
E.T.F. 191119
|
|
FERODO DDF1422
165.37 €
-20%
132.3 €
|
|
FERODO DDF14221
|
|
fri.tech. DF1333
|
|
GIRLING 6061895
|
|
HELLA 8DD355113761
|
|
HELLA PAGID 8DD355113761
|
|
JP GROUP 1163107309
|
|
KAWE 673010
|
|
LPR A1031V
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
METELLI 230918C
|
|
METELLI 230918FC
|
|
METZGER 25219V
|
|
MEYLE 1155211106PD
|
|
NK 2047135
67.1 €
-20%
53.68 €
|
|
NK 3147135
|
|
OPTIMAL BS9004
|
|
OPTIMAL BS9004C
|
|
PILENGA V224
|
|
REMSA 673010
|
|
ROADHOUSE 673010
|
|
sbs 18152047135
60.37 €
-0%
60.37 €
|
|
sbs 18153147135
|
|
TEXTAR 92158305
|
|
TRISCAN 8120291007C
|
|
TRUSTING DF1333
91.54 €
-0%
91.54 €
|
|
VAICO V1080115
|
|
WOKING D673010
|
|
ZIMMERMANN 100331220
|
|
AUDI 8E0615301AE
|
| Audi A4 (8EC, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 163 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 200 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 255 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 163 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 180 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 180 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 170 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 170 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 218 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 163 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 163 коня | дизел |
