спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6199 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 280 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 44 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault FLUENCE (L30_) | 110 коня | бензин |
| Renault FLUENCE (L30_) | 140 коня | бензин |
| Renault FLUENCE (L30_) | 90 коня | дизел |
| Renault FLUENCE (L30_) | 110 коня | дизел |
| Renault FLUENCE (L30_) | 86 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Етанол |
