спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6319 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 297 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| височина | 58,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| диаметър на барабана | 180 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18050
67.1 €
-20%
53.68 €
|
|
ABE C42075ABE
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
ACDelco AC3434D
|
|
ASHIKA 6102245
|
|
ASHUKI 09931602
|
|
ATE 24011101681
|
|
BENDIX 562684BC
|
|
BEWEKO 6135000
|
|
BLUE PRINT ADT343221
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
BORG & BECK BBD5159
|
|
BOSCH 0986479574
|
|
Brake ENGINEERING DI956944
|
|
BREMBO 08B64610
|
|
BREMBO 08B64611
|
|
CAR 1421559
|
|
CIFAM 8001316C
|
|
COMLINE ADC01153
|
|
DELPHI BG4291
106.23 €
-20%
84.99 €
|
|
FERODO DDF1881C
131.91 €
-20%
105.53 €
|
|
fri.tech. DF1442
|
|
GIRLING 6063194
|
|
HELLA 8DD355116811
|
|
HELLA PAGID 8DD355116811
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312072
58.06 €
-20%
46.45 €
|
|
JAPANPARTS DP245
|
|
JAPKO 61245
|
|
JURID 562684JC
|
|
K27 4911909
|
|
KAISHIN CBR501
|
|
KAVO PARTS BR9497
|
|
KAWE 6135000
|
|
LPR T2072P
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
METELLI 231316C
|
|
METZGER 6135000
|
|
MEYLE 30155230069
|
|
MEYLE 30155230069PD
|
|
MINTEX MDC2183
|
|
NATIONAL NBD1730
|
|
NIPPARTS N3312061
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
NK 2045136
|
|
NK 3145136
|
|
OPEN PARTS BDA258410
|
|
OPTIMAL BS8760
|
|
PAGID 55225
|
|
PILENGA 5493
|
|
REMSA 6135000
|
|
ROADHOUSE 6135000
|
|
sbs 18152045136
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TEXTAR 92222500
57.26 €
-20%
45.81 €
|
|
TRISCAN 8120131042
|
|
TRUSTING DF1442
|
|
VAICO V7040019
|
|
WOKING D6135000
|
|
ZIMMERMANN 590280920
|
|
TOYOTA 424310F020
|
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 132 коня | бензин |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 147 коня | бензин |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 126 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 150 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 177 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 124 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 112 коня | дизел |
