спирачен диск VAICO
спирачен диск
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V95-80012 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| диаметър | 316 mm |
| височина | 50 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25 mm |
| вътрешен диаметър | 144 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| диаметър на главината 1 | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30636074
|
|
VOLVO 30736406
|
|
VOLVO 306360743
|
|
A.B.S. 17634
74.41 €
-20%
59.53 €
|
|
A.B.S. 17634OE
|
|
A.B.S. 17634S
|
|
ATE 24012801441
|
|
ATE 24112801441
|
|
BOSCH 0986479322
|
|
BREMBO 09975510
|
|
CIFAM 800847C
|
|
DELPHI BG3784
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FERODO DDF1426
148.95 €
-20%
119.16 €
|
|
FERODO DDF14261
|
|
FIRST LINE FBD1415
|
|
FREMAX BD6074
|
|
fri.tech. DF548
|
|
FTE BS5355
|
|
GIRLING 6043391
|
|
GRAF DF29847C
|
|
KAGER 371090
|
|
LPR V1001V
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
MAPCO 15979
|
|
METELLI 230847C
|
|
METZGER 24965
|
|
MEYLE 5155215024
|
|
MEYLE 5155215024PD
|
|
MINTEX MDC1614
|
|
NK 204851
|
|
NK 344851
|
|
OPTIMAL BS8066
|
|
PAGID 54266
|
|
PAGID 54266PRO
|
|
PEX 140927
|
|
QUINTON HAZELL BDC5355
|
|
QUINTON HAZELL BSF5355
|
|
TEXTAR 92126600
|
|
TEXTAR 92126603
|
|
TRISCAN 812027134
|
|
TRUSTING DF548
47.54 €
-0%
47.54 €
|
|
TRW DF4339
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
VALEO 197057
|
|
ZIMMERMANN 610370620
|
|
ZIMMERMANN 610370650
|
|
CHEVROLET 9030793
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 250 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 170 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 140 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 170 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 250 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 180 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 180 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 131 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 140 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Volvo V70 II (SW) | 209 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 130 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 209 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 260 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 260 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 185 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 185 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 126 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 126 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Volvo V70 II (SW) | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
