спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186559 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18,9 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| височина | 60 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16339
37.08 €
-20%
29.66 €
|
|
A.B.S. 16339OE
|
|
A.B.S. 16339S
|
|
ATE 24011901071
|
|
ATE 24111901071
|
|
BENDIX 562003B
|
|
BOSCH 0986478642
|
|
BOSCH 986478642
|
|
BREMBO 09772710
|
|
BREMBO 09772775
|
|
BREMBO 9772710
|
|
BREMBO 9772775
|
|
BREMBO RD141000
|
|
BREMBO RS141000
|
|
DELPHI BG2194
|
|
DELPHI BG3041
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
DEX DF550
|
|
FERODO DDF831
100.64 €
-20%
80.51 €
|
|
FERODO DRF831
|
|
FTE BS4536
|
|
FTE BS4536HB
|
|
JURID 562003J
110.02 €
-20%
88.01 €
|
|
JURID 562003JC
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
LPR B2431V
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6027672
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2767
|
|
METELLI 230450
|
|
MGA D1250
|
|
MINTEX MDC1053
|
|
MOTAQUIP LVBE163
|
|
MOTAQUIP VBE163
|
|
NK 1815201535
|
|
PAGID 50436
|
|
PAGID 50436PRO
|
|
PILENGA V127
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
QUINTON HAZELL 645810
|
|
QUINTON HAZELL BDC4536
|
|
QUINTON HAZELL BSF4536
|
|
REMSA 645810
|
|
ROADHOUSE 645810
|
|
ROULUNDS RUBBER D2409
|
|
sbs 1815201535
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92072400
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TEXTAR 92072403
54.2 €
-20%
43.36 €
|
|
TEXTAR 982000724
|
|
TEXTAR 98200072401
|
|
TRIPLE FIVE ADC3101
|
|
TRIPLE FIVE E169214
|
|
TRIPLE FIVE YH2789
|
|
TRUSTING DF550
|
|
TRW DF2767
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
BMW 34211162315
|
|
BMW 34211165211
|
|
BMW 34216855155
|
|
BMW 34211162315
|
|
BMW 34211165211
|
|
BMW 34216855155
|
