спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186579 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 290,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 60 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| брой на дупките 1 | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16647
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
A.B.S. 16647OE
|
|
A.B.S. 16647S
|
|
ATE 24011002301
|
|
BENDIX 562042B
|
|
BOSCH 0986478877
|
|
BOSCH 0986478877
|
|
BOSCH 986478877
|
|
BREMBO 08693110
|
|
BREMBO 8693110
|
|
DELPHI BG2575
|
|
DELPHI BG2873
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
DELPHI BG873
|
|
DEX DF189
|
|
FERODO DDF869
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
FTE BS4663
|
|
JURID 562042J
71.27 €
-20%
57.01 €
|
|
LPR P1191P
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6027814
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2781
|
|
METELLI 230431
|
|
MGA D1231
|
|
MINTEX MDC1063
|
|
MOTAQUIP LVBD786
|
|
MOTAQUIP VBD786
|
|
NK 1815203721
|
|
PAGID 52514
|
|
PILENGA 5385
|
|
QUINTON HAZELL 649800
|
|
QUINTON HAZELL BDC4663
|
|
QUINTON HAZELL BSF4663
|
|
REMSA 649800
|
|
ROADHOUSE 649800
|
|
ROULUNDS RUBBER D2183
|
|
sbs 1815203721
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
TEXTAR 92080700
|
|
TEXTAR 982000807
|
|
TEXTAR 98200080701
|
|
TRIPLE FIVE ADC3528
|
|
TRIPLE FIVE E169124
|
|
TRIPLE FIVE YH1295
|
|
TRUSTING DF189
|
|
TRW DF2781
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
PEUGEOT 4246L7
|
|
PEUGEOT 4246T6
|
|
PEUGEOT 4246T7
|
|
PEUGEOT 4246L7
|
|
PEUGEOT 4246T6
|
|
PEUGEOT 4246T7
|
| Peugeot 406 (8B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 135 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 207 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 406 купе (8C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 406 купе (8C) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 406 (8B) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 406 купе (8C) | 158 коня | бензин |
