спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186599 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 266 mm |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| височина | 27,2 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16899
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
A.B.S. 16899OE
|
|
A.B.S. 16899S
|
|
ATE 24011301841
|
|
BENDIX 562044B
|
|
BOSCH 0986478847
|
|
BOSCH 0986478847
|
|
BOSCH 986478847
|
|
BREMBO 08723810
|
|
BREMBO 8723810
|
|
DELPHI BG3421
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
DEX DF835
|
|
FERODO DDF1000
68 €
-20%
54.4 €
|
|
FTE BS4676
|
|
JURID 562044J
58.39 €
-20%
46.71 €
|
|
LPR C1331P
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6028083
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2808
|
|
METELLI 230401
|
|
MGA D1201
|
|
MINTEX MDC1011
|
|
MOTAQUIP LVBD857
|
|
MOTAQUIP VBD857
|
|
NK 1815201925
|
|
PAGID 52515
|
|
PILENGA 5098
|
|
QUINTON HAZELL 653600
|
|
QUINTON HAZELL BDC4664
|
|
QUINTON HAZELL BDC4676
|
|
QUINTON HAZELL BSF4664
|
|
QUINTON HAZELL BSF4676
|
|
REMSA 653600
|
|
ROADHOUSE 653600
|
|
ROULUNDS RUBBER D2182
|
|
sbs 1815201925
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92089100
|
|
TEXTAR 982000891
|
|
TEXTAR 98200089101
|
|
TRIPLE FIVE ADC3157
|
|
TRIPLE FIVE E169020
|
|
TRIPLE FIVE YH1406
|
|
TRUSTING DF835
29.24 €
-0%
29.24 €
|
|
TRW DF2808
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
CITROEN 4246R4
|
|
CITROEN 4246R4
|
|
CITROEN 424982
|
|
CITROEN 424982
|
|
PEUGEOT 4246R2
|
|
PEUGEOT 4246R2
|
|
PEUGEOT 424982
|
|
PEUGEOT 424982
|
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 60 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO кутия (M_) | 75 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO (MF) | 75 коня | бензин |
| Citroen BERLINGO (MF) | 60 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER кутия (5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER кутия (5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER Combispace (5F) | 60 коня | бензин |
| Peugeot PARTNER Combispace (5F) | 75 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 70 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C2 (JM_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 68 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO (MF) | 65 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 68 коня | дизел |
