спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186702 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 283 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 48 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17363
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
A.B.S. 17363OE
|
|
ATE 24012601211
|
|
BENDIX 562126B
|
|
BOSCH 0986478732
|
|
BOSCH 0986479193
|
|
BOSCH 986478732
|
|
BOSCH 986479193
|
|
BREMBO 09830310
|
|
BREMBO 09830375
|
|
BREMBO 9830310
|
|
BREMBO 9830375
|
|
DELPHI BG3682
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
DEX DF800
|
|
FERODO DDF1132
115.04 €
-20%
92.03 €
|
|
FERODO DRF1132
|
|
FTE BS5319
|
|
JURID 562126J
104.22 €
-20%
83.37 €
|
|
LPR P1251V
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6041421
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4142
|
|
METELLI 230563
|
|
MGA D1396
|
|
MINTEX MDC1494
|
|
MOTAQUIP LVBE338
|
|
MOTAQUIP VBE338
|
|
NK 1815203723
|
|
PAGID 50367
|
|
PILENGA V090
|
|
QUINTON HAZELL BDC5319
|
|
QUINTON HAZELL BSF5319
|
|
REMSA 669310
|
|
REMSA 686910
|
|
ROADHOUSE 669310
|
|
ROADHOUSE 686910
|
|
ROULUNDS RUBBER D2570
|
|
sbs 1815203723
42.45 €
-0%
42.45 €
|
|
TEXTAR 92111800
|
|
TEXTAR 982001118
|
|
TEXTAR 98200111801
|
|
TRIPLE FIVE ADC2012
|
|
TRIPLE FIVE E169147
|
|
TRIPLE FIVE YH20039
|
|
TRUSTING DF800
53.57 €
-0%
53.57 €
|
|
TRW DF4142
|
|
PEUGEOT 4246V4
|
|
PEUGEOT 4246V4
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 107 коня | дизел |
