спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186736 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 275 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 62 mm |
| минимална дебелина | 12 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17337
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
A.B.S. 17337OE
|
|
ATE 24011401121
|
|
BENDIX 562189B
|
|
BOSCH 0986478981
|
|
BOSCH 986478981
|
|
BREMBO 08872710
|
|
BREMBO 8872710
|
|
DELPHI BG3621
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
DEX DF699
|
|
FERODO DDF1157
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
FTE BS5242
|
|
JURID 562189J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
LPR C1002P
41.85 €
-20%
33.48 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6042154
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4215
|
|
METELLI 230558
|
|
MINTEX MDC1521
|
|
MOTAQUIP LVBE276
|
|
MOTAQUIP VBE276
|
|
NK 1815201930
|
|
PAGID 50328
|
|
PILENGA 5384
|
|
QUINTON HAZELL 660500
|
|
QUINTON HAZELL BDC5242
|
|
QUINTON HAZELL BSF5242
|
|
REMSA 660500
|
|
ROADHOUSE 660500
|
|
ROULUNDS RUBBER D2589
|
|
sbs 1815201930
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
TEXTAR 92107900
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
TEXTAR 982001079
|
|
TEXTAR 98200107901
|
|
TRIPLE FIVE ADC5046
|
|
TRIPLE FIVE E169143
|
|
TRIPLE FIVE YH1428
|
|
TRUSTING DF699
|
|
TRW DF4215
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
CITROEN 4246W4
|
|
CITROEN 4246W4
|
| Citroen C5 I (DC_) | 115 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 207 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 207 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 115 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 235 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 116 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 207 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 116 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 207 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 163 коня | дизел |
