спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186759 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 260,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 41,1 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9196050
|
|
A.B.S. 17148
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
A.B.S. 17148OE
|
|
A.B.S. 17148S
|
|
ATE 24012401661
|
|
ATE 24032401661
|
|
BENDIX 562196B
|
|
BOSCH 0986478730
|
|
BOSCH 0986478730
|
|
BOSCH 0986AB6171
|
|
BOSCH 986478730
|
|
BOSCH 986AB6171
|
|
BREMBO 09860110
|
|
BREMBO 09860175
|
|
BREMBO 9860110
|
|
BREMBO 9860175
|
|
DELPHI BG3569
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
DEX DF837
|
|
FERODO DDF1131
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
FTE BS5219
|
|
FTE BS5219HB
|
|
JURID 562196J
|
|
LPR O1590V
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6041651
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4165
|
|
METELLI 230604
|
|
MGA D1404
|
|
MINTEX MDC1455
|
|
MOTAQUIP LVBE249
|
|
MOTAQUIP VBE249
|
|
NK 1815203637
|
|
PAGID 50360
|
|
PAGID 50360PRO
|
|
PILENGA V761
|
|
QUINTON HAZELL 661110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5219
|
|
QUINTON HAZELL BSF5219
|
|
REMSA 661110
|
|
ROADHOUSE 661110
|
|
ROULUNDS RUBBER D2514
|
|
sbs 1815203637
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92111100
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TEXTAR 92111103
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TEXTAR 982001111
|
|
TEXTAR 98200111101
|
|
TRIPLE FIVE ADC5151
|
|
TRIPLE FIVE E169227
|
|
TRIPLE FIVE YH2724
|
|
TRUSTING DF837
38.5 €
-0%
38.5 €
|
|
TRW DF4165
51 €
-20%
40.8 €
|
|
OPEL 569000
|
| Opel MERIVA | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 125 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 70 коня | дизел |
| Opel TIGRA TwinTop | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 125 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 69 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 101 коня | дизел |
