спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186802 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 40,9 mm |
| минимална дебелина | 10,6 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17619
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
A.B.S. 17619OE
|
|
ATE 24011201711
|
|
BENDIX 562293B
|
|
BOSCH 0986479164
|
|
BOSCH 0986479164
|
|
BOSCH 986479164
|
|
BREMBO 08A26810
|
|
BREMBO 8A26810
|
|
FERODO DDF1502
38.81 €
-20%
31.05 €
|
|
FTE BS7068
|
|
JURID 562293J
|
|
LPR R1015P
37.67 €
-20%
30.14 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6043813
|
|
METELLI 230864
|
|
MGA D1725
|
|
NK 1815203939
|
|
PAGID 54751
|
|
PILENGA 5757
|
|
QUINTON HAZELL BDC5615
|
|
QUINTON HAZELL BSF5615
|
|
REMSA 680900
|
|
ROADHOUSE 680900
|
|
sbs 1815203939
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92175100
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TEXTAR 982001751
|
|
TEXTAR 98200175101
|
|
TRIPLE FIVE YH1663
|
|
TRW DF4381
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
DACIA 6001547683
|
|
DACIA 7701208252
|
|
RENAULT 7701208252
|
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia SANDERO | 75 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 88 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 88 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 72 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault TWINGO I (C06_) | 58 коня | бензин |
| Renault LOGAN I (LS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN (LS_) | 84 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault TWINGO I (C06_) | 75 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 65 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 68 коня | дизел |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 58 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 64 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 86 коня | дизел |
| Renault LOGAN I (LS_) | 75 коня | бензин |
| Renault LOGAN I (LS_) | 87 коня | бензин |
| Renault LOGAN I (LS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 68 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 86 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN II | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN (LS_) | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia SANDERO II | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO II | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN II | 90 коня | бензин |
| Dacia LOGAN II | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN II | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN II | 90 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LOGAN II | 84 коня | дизел |
| Dacia SANDERO II | 83 коня | бензин |
