спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 187152 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| центриращ диаметър | 107,5 mm |
| височина | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой дупки на джанта | 10 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17787
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
A.B.S. 17817
|
|
ATE 24011601261
|
|
BOSCH 0986479390
|
|
BOSCH 986479390
|
|
DEX DF1083
|
|
FERODO DDF1537
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
FTE BS7160
|
|
LPR F1019P
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
MINTEX MDC1811
|
|
MOTAQUIP LVBD1235
|
|
MOTAQUIP VBD1235
|
|
NK 1815202577
|
|
PAGID 54520
|
|
PILENGA 5288
|
|
QUINTON HAZELL BDC5548
|
|
QUINTON HAZELL BSF5548
|
|
REMSA 6120100
|
|
ROADHOUSE 6120100
|
|
sbs 1815202577
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92152000
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
TEXTAR 982001520
|
|
TEXTAR 98200152001
|
|
TRIPLE FIVE YH1711
|
|
TRUSTING DF1083
|
|
VALEO 297995
|
|
FORD 1371420
|
|
FORD 1464031
|
| Ford TRANSIT автобус | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 155 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 155 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 145 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 145 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 140 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 200 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 200 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 200 коня | дизел |
