спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197017 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 354 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11,9 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 74,9 mm |
| минимална дебелина | 10,4 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17843
87.03 €
-20%
69.62 €
|
|
A.B.S. 17843OE
|
|
ATE 24011201681
|
|
ATE 24111201681
|
|
BREMBO 08855420
|
|
BREMBO 8855420
|
|
FERODO DDF1518
80.5 €
-20%
64.4 €
|
|
LPR A4003P
|
|
MGA D1620
|
|
PAGID 54741
|
|
PILENGA 5443
|
|
ROULUNDS RUBBER D2637
|
|
TEXTAR 92174100
|
|
TEXTAR 982001741
|
|
TEXTAR 98200174101
|
|
TRIPLE FIVE YH1716
|
|
LAND ROVER SDB000211
|
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 286 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 177 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 396 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 306 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 272 коня | дизел |
