спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197052 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 314 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 59,7 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17625
80.39 €
-20%
64.31 €
|
|
A.B.S. 17625OE
|
|
A.B.S. 17625S
|
|
ATE 24012501491
|
|
BENDIX 562271B
|
|
BOSCH 0986479301
|
|
BOSCH 0986AB6112
|
|
BOSCH 986479301
|
|
BOSCH 986AB6112
|
|
BREMBO 09954014
|
|
BREMBO 9954014
|
|
DELPHI BG3942
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
FERODO DDF1291
165.37 €
-20%
132.3 €
|
|
FTE BS7094
|
|
FTE BS7094H
|
|
FTE BS7094HB
|
|
JURID 562271J
70.5 €
-20%
56.4 €
|
|
LPR A1006V
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6044701
|
|
MGA D1515
|
|
MOTAQUIP LVBD1164
|
|
MOTAQUIP VBD1164
|
|
NK 1815204799
|
|
NK 1815344799
|
|
PAGID 54322
|
|
PAGID 54322PRO
|
|
PILENGA V238
|
|
QUINTON HAZELL BDC5546
|
|
QUINTON HAZELL BSF5546
|
|
REMSA 6110110
|
|
ROADHOUSE 6110110
|
|
sbs 1815204799
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
sbs 1815344799
|
|
TEXTAR 92132200
|
|
TEXTAR 92132205
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
TEXTAR 982001322
|
|
TEXTAR 98200132201
|
|
TRIPLE FIVE YH20246
|
|
TRW DF4470
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
AUDI 4F0615301D
|
| Audi A6 (4F2, C6) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 136 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 136 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 121 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 170 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 170 коня | дизел |
