спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197066 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 252 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 39,8 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93192978
|
|
A.B.S. 17588
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
A.B.S. 17588OE
|
|
A.B.S. 17588S
|
|
ASHIKA 6008815
|
|
ATE 24012002111
|
|
BOSCH 0986479308
|
|
BOSCH 0986479308
|
|
BOSCH 986479308
|
|
BREMBO 09A27114
|
|
BREMBO 9A27114
|
|
DELPHI BG4049
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FERODO DDF1520
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
FTE BS7108
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3308020
|
|
JAPANPARTS DI815
|
|
LPR S5001V
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6048241
|
|
MGA D1703
|
|
MOTAQUIP LVBD1193
|
|
MOTAQUIP VBD1193
|
|
NIPPARTS J3306028
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
NK 1815205214
|
|
NPS S330I20
|
|
PAGID 54489
|
|
PILENGA V560
|
|
QUINTON HAZELL BDC5701
|
|
QUINTON HAZELL BSF5701
|
|
REMSA 6100210
|
|
ROADHOUSE 6100210
|
|
sbs 1815205214
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92148900
|
|
TEXTAR 982001489
|
|
TEXTAR 98200148901
|
|
TRIPLE FIVE YH20380
|
|
OPEL 4708241
|
|
SUZUKI 5531162J00
|
|
SUZUKI 5531162J01
|
|
SUZUKI 5531162J00
|
|
SUZUKI 5531162J01
|
| Opel AGILA (B) (H08) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
