спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197079 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 308 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 47 mm |
| минимална дебелина | 25,8 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17158
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
A.B.S. 17158OE
|
|
ATE 24012801351
|
|
BOSCH 0986479199
|
|
BOSCH 986479199
|
|
BREMBO 09982120
|
|
BREMBO 9982120
|
|
DELPHI BG9016
86.88 €
-20%
69.51 €
|
|
DEX DF976
|
|
FERODO DDF1368
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
FTE BS5279
|
|
LPR R1013V
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
LPR R1025V
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6042605
|
|
METELLI 230673
|
|
MGA D1608
|
|
MINTEX MDC1887
|
|
MOTAQUIP LVBD1272
|
|
MOTAQUIP VBD1272
|
|
NK 1815203948
|
|
PILENGA V782
|
|
QUINTON HAZELL BDC5279
|
|
QUINTON HAZELL BSF5279
|
|
REMSA 669410
|
|
ROADHOUSE 669410
|
|
sbs 1815203948
64.43 €
-0%
64.43 €
|
|
TRIPLE FIVE YH20165
|
|
TRUSTING DF976
|
|
TRW DF4260S
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
RENAULT 7701207378
|
|
RENAULT 8200177023
|
|
RENAULT 8200242317
|
|
RENAULT 8200570677
|
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 136 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 170 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 131 коня | дизел |
