спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197229 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 47,5 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой дупки на джанта | 10 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17014
78.39 €
-20%
62.72 €
|
|
A.B.S. 17014OE
|
|
ATE 24012801181
|
|
BENDIX 562085B
|
|
BOSCH 0986478669
|
|
BOSCH 986478669
|
|
BREMBO 09707410
|
|
BREMBO 09707411
|
|
BREMBO 9707410
|
|
BREMBO 9707411
|
|
BREMBO FD079000
|
|
BREMBO FS079000
|
|
DELPHI BG2381
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
DELPHI BG3497
74.43 €
-20%
59.54 €
|
|
DEX DF685
|
|
FERODO DDF1062
157.71 €
-20%
126.17 €
|
|
FTE BS4756
|
|
JURID 562085J
106.7 €
-20%
85.36 €
|
|
LPR A2301V
66.75 €
-20%
53.4 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6040591
|
|
METELLI 230506
|
|
MGA D1306
|
|
MINTEX MDC1393
|
|
MOTAQUIP LVBD975
|
|
MOTAQUIP VBD975
|
|
NK 1815201018
|
|
PAGID 50259
|
|
PILENGA V052
|
|
QUINTON HAZELL BDC4756
|
|
QUINTON HAZELL BSF4756
|
|
REMSA 656310
|
|
ROADHOUSE 656310
|
|
ROULUNDS RUBBER D2229
|
|
sbs 1815201018
49.83 €
-0%
49.83 €
|
|
TEXTAR 92097500
|
|
TEXTAR 982000975
|
|
TEXTAR 98200097501
|
|
TRIPLE FIVE ADC3028
|
|
TRIPLE FIVE YH2952
|
|
TRUSTING DF685
|
|
TRW DF4059
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
ALFA ROMEO 0060629865
|
|
ALFA ROMEO 60629865
|
|
ALFA ROMEO 71740119
|
|
LANCIA 60629865
|
|
LANCIA 60814921
|
|
LANCIA 71740119
|
| Lancia KAPPA (838A) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 220 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 220 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 220 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 190 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 226 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 205 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 220 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 188 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 240 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 175 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 180 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 185 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 163 коня | дизел |
