спирачен диск WAGNER
спирачен диск
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WGR6320-1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 294 mm |
| височина | 83,5 mm |
| тегло | 8,3 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 8 |
| центриращ диаметър | 128 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERAL BCR320A
|
|
BREMBO 09976110
|
|
BREMBO 09976110
|
|
FERODO FCR320A
133.95 €
-20%
107.16 €
|
|
JURID 569195J
125.07 €
-20%
100.06 €
|
|
QH Benelux HP59026
|
|
WAGNER WGR63201
|
|
IVECO 2996033
|
|
IVECO 7188210
|
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 140 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 126 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | компресиран природен газ (метан) |
